Türk Beyin Takımı Sporcu Yetiştirme Programı 2

İlki burada, başlamadan önce, anaaa bu ne ki demeden önce bunu okuyun.

Dile kolay 17 Nisan tarihiyle birlikte 13’üncü hafta geride kaldı. 40 sayısı ile başlayan sayı (öğrenci) 36’ya düştü; büyük ihtimalle 16. Hafta sonunda da biraz daha düşecek. Çünkü bazı kurallar var:

  1. 3 hafta gelmeyenin programla ilişkisi kesilir ve bir daha dâhil olamaz.
  2. Yıl sonu ortalaması (ödev, yarışma, yıl sonu testi vb) 50’nin altında kalanın programla ilişkisi kesilir ve bir daha bu programa dâhil olamaz.
  3. Herhangi bir tasvip edilmeyen (doğru muğlak bir kavram, yapacak bir şey yok) davranışta bulunan sporcunun programla ilişkisi kesilir ve bir daha bu programa dâhil olamaz.

Gibi basit kurallar var 🙂

Şimdi yazarken tam olarak nereden başlamam gerektiğini bilemiyorum. Ama dilim döndüğünce bu programdan bahsetmeye gayret edeceğim. Belki belli başlıklar altına alabilirim; ya da başlıklar beni başlık altına alabilir, emin değilim. Lakin şöyle bir yol izlesek daha mantıklı olur gibi. Ne yaptık, ne yapacağız, nasıl yapacağız ve ne olacak. Olur tamam, böyle yazayım.

Belki merak edersiniz, adam neden ikinci, ya da beşinci ya da 9’uncu hafta değil de şimdi yazıyor diye, çünkü 13 oldu. Eğer yerim kalırsa ondan da bahsedeyim; Bosna ziyareti esnasında Dragan’la da konuştuk, sanırım zamanında sıktığım teori kabuledilebilir bir ölçeğe sahip:) Birazdan yazmaya devam edeceğim. Beni bekleyin anaacııımmmm

 

Advertisements
This entry was posted in Türk Beyin Takımı and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s