2016-2017 Türk Beyin Takımı Sporcu Yetiştirme Programı Giriş Sınavı Sonuçları

15 Ekim Cumartesi saat 12:00-14:00 arasında İstek Okulları Acıbadem Kampüsü Lise bölümünde giriş sınavı yapıldı. Sınav bilgiden ziyade muhakeme gücünü ölçen bir sınavdı.

Sınava 209 kişi kayıt oldu, 116 kişi iştirak etti. Detaylı sonuçları burada görebilirsiniz: 2016-2017 TBT Sporcu Yetiştirme Programı Sonuçlar

TBT

İlk 3 sırada yer alan Sarp Baran Dökme (İstek Acıbadem Fen Lisesi), Ekrem Bal (Burak Bora Anadolu Lisesi), Öykü Öner (TEVİTÖL), Nevzat Erkmen Başarı Bursu hakkı; 4-6. sıradaki Senem Işık (TEVİTÖL); Melodi İnceboz (TEVİTÖL), Mert Dilek (İstek Semiha Şakir) Akıl Oyunları Bursu hakkı kazandı.

İlk 30, 2016-2017 yılı Türk Beyin Takımı Sporcu Yetiştirme Programı’na asil listede yer alarak kayıt hakkı kazanmıştır ve üstteki dokümanda belirtilmiştir. 18-25 Ekim Asil Liste kayıtlarında, hak kazananların gelememe durumlarında ise, yedek listedekiler (31-40 arası) sırayla çağrılacaktır.

2016-2017 Türk Beyin Takımı Sporcu Yetiştirme Programı Hakkında Detaylı Bilgi: Program Hakkında

Bu eğitimi verecek olan bu Serkan Yürekli denen adam kimdir sorusuna cevap vermesi açısından, Serkan’ın zeka oyunları alanında yaptıkları: Serkan Yürekli Kimdir ya da değildir

18 Ekim tarihinden itibaren velilerle irtibata geçilmeye başlanacaktır. Program kayıtları 18-25 Ekim Asil, 26-31 Ekim Yedek Liste için yapılacak, kayıt olan 30 kişinin velileriyle 29 Ekim saat 12:00 – 15:00 arasında toplu veli görüşmesi yapılacak, ve ilk ağızdan program anlatılacaktır.

O hâlde, sağlıcakla kalın

Unutmadan, Cenan Hocamızın elinde, sınavdan kareler:

 

3

Reklamlar
Bu yazı Türk Beyin Takımı içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s