#Sekoya Sor 7 – Kare Karala – Yeni Başlayanlar İçin

Evet, Serdarcığımla tekrar bir araya geldik ve bu sefer Kare Karala’yı tahtaya yatırdık. Kare Karala inanılmaz tatlı bir oyun. Akıl Oyunları, yani Türk Beyin Takımı yıllarca Karala! isminde bir dergi yayınladı; hatta sonrasında kitaplar da çıkardı. Birazcık üçüncü tekil gibi konuştum, derginin Genel Yayın Yönetmenliği’ni ve kitapların editörlüğünü yapan adam olarak; ama söylemek istediğim çokça insan takip ederdi; çünkü eğlenceliydi.

İşte biz de, bu güruha, yani Kare Karalaseverler grubuna yeni insanlar dâhil etmek için, son derece sade bir anlatımla, yine eğlendiğimiz ve umarım eğlendirdiğimiz bir video hazırladık. Kendisini aşağıda bulabilirsiniz. Tabii ki Kare Karala çözmeyi bilenler için müthiş sırlar saklı değil, adında da anlaşılabileceği gibi yeni çözerler için hazırladık. Fakat sonraki videolarda daha büyük ve zorlu karalamalar yapmayı düşünmedik de değil.

Videoda yer alan soruya ulaşmak için, tıklayınız

Reklamlar
Bu yazı Sekoya Sor, Videolu Anlatımlar içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s